Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením

Dobrý den,
mám takový problém. Předně bych chtěla upozornit, že počítače mezi mé záliby nepatří, ale jak to tak bývá, nutně ho potřebuji. Mám problém s připojením k některým stránkám. Některé jdou úplně normálně, jiné ne. Když dám diagnostikovat problém, objeví se: Nelze komunikovat s Primární server DNS (194.228.41.65)
Diagnostika sítě se pokusila vyhledat ping vzdáleného hostitele, ale neobdržela odpověď.
Jsem v zahraničí a nutně potřebuji, aby mi net fungoval správně. Děkuju moc za každý nápad, jak na to.

jsi v zahraničí, připojená přes francouzského nebo jakého providera (nevidím celou tvoji ip)
proto není nejlepší nápad mít původní dns domácího telecomu.
zjisti si u svého aktuálního providera, co máš do dns nastavit (pokud to za tebe nenastavuje dhcp), nebo si dej opendns 208.67.222.222 a 208.67.220.220

nastavení tcp/ip - automatické nastavení = dhcp, dole jde nechat automatické získání dns adres, nebo ručně vyplnit.