Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Multifunkce SAMSUNG SCX-4300

Přeji pěkný večer.
Rozhoduji se pro nákup nové multifunkce.
Tisknu velmi málo a má stará inkoustovka mezi tím vždy stačí zaschnout.
Uvažuji proto laseru.
V jedno obchodě jsem viděl Samsung SCX-4300 Cena je 1999 kč.
Prosím o vaše názory. Děkuji.

přesně. pro občasné tiskaře je inkoustovka jen vyhazováním peněz.
laserovky v této ceně jsou gdi - ty se obvykle nepodaří rozchodit přes print port routeru, pokud bys ji potřeboval v domácnosti jako síťovou. (ale jako sdílená tiskárna u pc by měla fungovat)

dnes všichni kupují multifunkční tiskátka, budiž. skener opět u sdílených tiskáren nefunguje, ale to už není tak velké omezení.