Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabehne PC

Zdravim poradnu..
Prosim Vas,z niceho nic mi neche nabehnout PC..Nejde zapnout ani Nouzovy rezim..
Furt vybehne okno,at vlozim original CD s Win a dam problem opravit(skousel jsem,ale stejne to nejde).Pak je tam neco jak,ze soubor ,nebo register nebyl nalezen,nebo poskozen s touhle hlaskou:
Soubor/Windows/system32/config/system
a pak je tam jeste
0x000000e9
Nevite prosim nekdo,jeslti tojde nejak opravit?
OS je Vista Ultimate 32bit-SP2
Zadny program jsem tam neinstaloval,akorat jsem pouzil ComboFix,ale stejne to jeste slo,az dnes to krachlo..

samovolně zničení registrů není chyba windows, ale vlastnost (feature), za kterou se platí :-)
taky to můžet nastat po násilném vypnutí pc, po nějakém pádu (vadný ovladač sebou vezme jádro windows a zrovna se cosi řešilo s registry).

místo shánění cd to můžeš překopírovat i v jiném pc s tvým přidaným diskem, záleží na co se cítíš víc.

obnova poslední funkční konfigurace nezabrala?