Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem updates

cawec chlopi na co mi je ten updates a tie aktualitizacje-to mosim mat?a este ten netfragmeworke-to tam mosi byt v tom kompjutry?
Změna kategorie, původně: Programování (Fuente)

zdravim - Oleg ma trochu problem s vyjadrovanim a je malinko inde. zaujimal sa o automaticke aktualizacie - to som mu uz objasnil, a NET.framework - k comu sluzi a ci je potrebny v pc - to si rad precitam i ja. dik