Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntfs disk na W ME

Dobrý den,
skusam zapajat pc v tejto konfiguracii:
Pentium 225 Mmx
16 Mb ram
Wd 3,2 Gb
Quantum 800 Mb

mam zapojený Quantum ktorý neni oznaceny kde ma master slave atd ale teraz by som chcel zapojit najprv ten WD 3,2 gb
dal som ho bez switchu ale je na nom este W XP.
Je to NTFS tak nemozem dat format ani novy w ME.

Da sa to previest na fat 32 len v w XP?
ak ano tak poprosim ako pripojim ho na druhy pc a prevediem sformatujem nahodim na pentium 225 Mmx tam nahodim w ME.
Dakujem

Ostatní už bylo zodpovězeno, tak ten zbytek:

u Quantumů se jumperuje na "spodní" straně, tj. přímo na desce. Je to přibližně v pravém horním kvadrantu, pokud si disk dáš před sebe PCB deskou k sobě a IDE konektorem doprava.

Hledej malý (opravdu miniaturní)jumper, nápisy jsou DS, SS, CS (tuším). Vysvětlivky hledej na tmavě šedé nálepce na horním krytu disku.