Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk

Ahoj, nejde mi na počítači v síti s xp otevřít flaska. Na ostatních jde normálně otevřít a na jednom, chce instalaci?????????

stane se, neřeš. čínská flashka si nerozumí s čínskou základní deskou. možná je jen jinak nastavený bios, každopádně jsi nenapsala jestli's to zkusila připojit jako admoš, a pak už jako běžný user.

jsi si jistá, když tak množíš image po více pc, že máš správně nainstalovaný driver chipsetu základní desky? nemá ta deska problém i s jinými usb disky?