Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmenšiť ikony v paneli nástrojov

Neviem ako sa tO STALO , ale odrazu mám väčšie ikony v paneli nástrojov a vpravo kde bol pôvode iba čas 16:30 mám pod ním napísané štvrtok.
Chcem zmenšiť ikony a aby tam zostal iba čas. S centrumom pro nápovĚdu sa mi nedarí dohodnuť a nemám na to nervy.

Ďakujem Ďakujem
Změna kategorie, původně: Software (mif)

Stále nič ,stále nie je pomoci.

taká hovadina a ako potrápi ,urobil som to a už predtým som tam mal odškrtnuté malé ikony -čiže tadiaľto cesta nevedie . Stále nič ,stále nie je pomoci.

myslel som že na pozadie pravým myšíkom - Vlastnosti a dalej už neviem........

áno dolný panel mám odomknutý, dal som veľké ikony - boli ešte väčšie --- potom malé a zostáva to stále zlé. Medzitým som aj reštartoval PC a nepomohlo.

Rozmýšlam čo to asi spôsobilo. Neviem žiaden nový pgm som neinštaloval , ale niekde som zmenil veľkosť ikon nad štart-om sú všechny programy šípka vpravo
a nad tým sú programy posledne použité alebo najčastejšie používané či tak nejak. Opýtalo sa ma chceš ich zmenšiť a ja som zmenčil to som asi nemal robiť - je možne že toto to spôsobilo .Už som to dal naspäť. Vyšpekuloval reštartoval PC a stále nič. Ikony na ploche sú bez pozoruhodných zmien.

Aj tak Ďakujem Ďakujem.

kontroloval som rozlíšenie mám ho správne /konkrétne LCD Acer Extensa 5630Z má 1280 x 800/, na ploche som dal vlastnosti - vzhled - upresnit - položku tlačítka popisku zmenšil som to na 20,,, tiež ikony som zmenšil zo 43 na 25 a ešte niečo .... ale si nepamatám. A pomohlo neni to presne ono ale zlepšenie je jasné..

Vystúpil nový problém pri písaní týchto riadkov nevidím dole panel nástrojov, musím dať minimalizovať okno potom tam je , nemôžem prepínať medzi oknami lebo nevidím dole panel nástrojov poradte. Dakujem Dakujem.