Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP probook 4510s a winxp

koupil jsem si HP probook 4510s bez OS.
Nyni jsem si chtel nainstalovat legalni windows XP professional.
Nabootuji z mechaniky souhlasim s licencnimi podminkami ale pak mi to hodi modrou obrazovku ze mam zkontrolovat disk.
Nekde na netu jsem cetl ze musim vypnout neco(ted nevim presny nazev) v biosu abych mohl xp nainstalovat.V opacnem pripade nainstaluji pouze Visty.Jde o SATA disk,
Poradil by mi nekdo jak nato .Diky

Je to jak píše Mif. pokud to má stejný bios jako 4710s tak musíš v těch příšerně hnusných omalovánkách ovládaných myší najít tuhle položku.

U 4710 mělo hp na webu blbej ovladač na síťovku (byla tam marvell gigabit) a zůstala mi položka acpi 004 s vykřičníkem, to je čidlo detekce pohybu disku a ovladač je součástí sw balíku k této funkci.