Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastaveni domovske stranky v IE7

Mam problem s nastavenim domovske stranky v IE7, klasicka moznost nastaveni Nástroje -> Možnosti Internetu -> Obecké -> Domovska stranka nefunguje. Zkousel jsem ji zadat jak rucne, tak pomoci tlacitka aktualni a nic. Ani moznost prazdna nefunguje. I jsem zkousel navod od microsoftu a take nic viz.

Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer
1. Zavřete všechna otevřená okna aplikace Internet Explorer nebo programu Průzkumník Windows.
2. Spusťte aplikaci Internet Explorer klepnutím na tlačítko *Start*Obrázek tlačítka Start a potom klepnutím na příkaz *Internet Explorer*.
3. Klikněte na tlačítko *Nástroje* a potom na příkaz *Možnosti Internetu*.
4. Klikněte na tlačítko *Upřesnit* a potom klikněte na kartu *Obnovit*.
5. V dialogovém okně *Obnovení nastavení aplikace Internet Explorer* klepněte na tlačítko *Obnovit*.
6. Po dokončení obnovení nastavení aplikace Internet Explorer klepněte na tlačítko *Zavřít* a potom na tlačítko *OK*.
7. Ukončete aplikaci Internet Explorer. Změny se projeví při dalším spuštění aplikace Internet Explorer.

Bohuzel ani to nepomohlo. Nesetkal se nekdo z vas s timto problemem? Napada vas nejake dalsi reseni? Diky

i kdybych to chtel udelat, tak me ty stranky fwlink na ktere to pri spusteni chce nenabehnou. Zkousel jsem to v patek, i dnes a stale:
Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.

Nejpravděpodobnější příčiny:
Nejste připojeni k Internetu.
Na webu nastaly potíže.
V adrese může být překlep.

Můžete vyzkoušet následující možnosti:
Zkontrolujte připojení k Internetu. Zkuste navštívit jiný web, abyste měli jistotu, že jste připojeni.

Zadejte adresu znovu.

Zpět na předchozí stránku

Pritom pripojeny jsem.