Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML - Chyba v kodováni

Dobrý den,
dělám si www stranky s PHP, JavaScriptem, Ajaxem, a MySql.
udělal jsem si přes ajax funkci která mi dynamicky načte stránku, ale problém je vtom že v Mozille mi to blbě kóduje (nepíše háčky). V ostatních prohlížečích to funguje v pohodě.

Meta tágy jsem vyskoušel všechny.

"Mozzila" znamena u teba co? Firefox? Jaku mas verziu? Jak je v jeho nastaveniach nastavenie pisma (kodovania)? Jak je nastavene kodovanie pisma v menu firefoxu? Jak je pismo v metatagu v povodnej stranke? (ta ktora taha nieco cez ajax)

P.S. cim si robil tie texty? Ked to je v nejakom obskurnom DOS kodovani (852 apod) tak by si to mal vediet. Mozes si skusat rozne kodovania nastavovat v menu FF a ked to zobrazi spravne tak vies ake kodovanie potrebujes. Alebo si pozri Hexeditorom (napr. totalcommander klavesa F3 a potom klavesa 2 ci 3 ci ktora) kody pismen s tymi hackami a najdi si na nete akemu kodovaniu to zodpoveda