Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype, kde vzali mé údaje, moji adresu a telefon

Jen tak jsem dnes instaloval novou verzi Skype a jen tak zkousim objednat kredit, po par kliknutich na mne vyskoci kompletni udaje o me osobe vc telefonniho cisla, sakra co to je? Pri vytvareni skype uctu pred lety jsem si na 110% jisty ze jsem tam zadne osobni udaje nezadaval, teda jak se tam octly, odkad z jake databaze tohle tahaji, kdo jim je poskytl, nerozumim, nechapu.:-(

Houby s voctem, zadne udaje jsem nikdy nikomu neposkytoval ani nevyplnoval, rozhodne ne pri vytvareni uctu na Skype, ICQ a podobnych...na ebayi ucet nemam, pouze na Aukru, tam jsou udaje nezbytne, byvaly Telecom uz nevlastnim nejaky patek, jen pausal u TMO a Vodafone a VOIP od 802.cz, myslim ze vitr fouka z te strany, tezko rict, v kazdem pripade mi to prijde dosti podivne a ani za mak se mi to nelibi!:beer: