Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem geforce 9800 x2?

dobrý den mám možnost vzít geforce 9800 dvoujádrovou a chci se zeptat jestli by to byl dobrý kup...koukal jsem na testy a je stále hodně výkonná všechny hry dala na max...co vy na to?

Na hraní GTA IV v rozumném rozlišení (minimálně 1440x900) a detailech (medium až high) potřebuješ tak GTX 295 nebo Asus MARS a výkonné čtyřjádro, framerate se u takovýchto scén pohybuje blízko stejné scéně vytvářené raytracingem (já vím, trochu přehnané), vývojáři byli kreténi :-/

Tak s petistovkou bych se na to asi neodvazil, cimz nerikam, ze stacit nebude. Radeji o "kilo" vic, a to co nejkvalitnejsi kousek. Mno, jsi evidentne paran, tak te asi spotreba desit nebude, nicmene te tvi rodicove po spatreni uctu od CEZu vypakuji z baraku...