Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz ve VMP

Přeinstaloval jsem známému Win.XP.Vše fuguje dobře kromě VMP 11.Přehraje zvuk ale obraz ne.DVD je originál
Postupně jsem instaloval a odinstalovával tito kodeky:
K-Lite codex pack 5.1.0
ffdshow
ACE mega CoDecS Pack
Codecs6030_allin1
Pořád nic , co dělám špatně ? Děkuji.

to,že miešaš všelijaké kodekpaky jeden cez druhý,na dvd Ti stačí ffdshow a free mpeg2 gpl codec od Petra Wimmera,nič iného nepotrebuješ,cez ffdshow prehráš všetky divx/xvid/mpeg4 videá a cez mpeg2 gpl codec dvd video bez akýchkolvek zbytočných konfliktov.