Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutie PC pri instalacii

Ahoj mam takyto probelem... Vzdy ked sa snazim nainstalovat nejaky program alebo hru.. vo vormate iso z disku pc mi vzdy mazmrzne.. ale ak instalujem nieco z CD alebo dvd ako obycajnu istalacku pc fachci dalej.. pls neviete co by to mohlo byt?? diky

niektore hry maju ochranu, takze ked vytvoris ISO z originalky, tak dostanes chybnu verziu, z ktorej nejde instalovat. so specialnejsimi formatmi si vedel poradit Alcohol 120%. a akym sposobom instalujes z ISO? pomocou daemon tools?

Oba dva musí po odinstalaci zrestartovat PC. U Daemona se musí uvolnit sptd.sys, pokus se neuvolní, nebyla odinstalace úspěšná.

Další eventualitou může být: poškozený image, image s ochranou které neumí virt. software, na image je detektor těchto softů a dojde ke kolizi. Vygoogluj si název souboru+problem+error. Podívej se také do prohlížeče událostí.