Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co říkáte na tuhle sestavu?

Mám možnost koupit tuhle novou sestavu za 12 000,-

Procesor AMD Athlon II X2 240 (dvě jádra 45nm, 2.8 GHz, cache: L1-256kB L2-1MB, 65W)
Základní deska Gigabyte M720-US3 chipset 720D sAM2+, DDR2, SATA2, GLAN, 1394, PCIE2, ATX
Pevný disk VelociRaptor 300 GB SATA II, 10.000 otáček, 16 MB (
Pevný disk VelociRaptor 300 GB SATA II, 10.000 otáček, 16 MB
Operační paměť 4 GB (4x1GB) DDR2 1066MHz+
Čtečka karet Čtečka karet (SM, XD, SD, MMC, CF, MD, MS).
Grafická karta ATI Radeon HD4850 512MB DDR3 (dualDVI/HDTV, TVo, 256bit, jád/pa: 625/2000 MHz)
Mechanika Samsung S223B/BEBE ±R/±RW/RAM/DL 8.5 GB
Provedení skříň černá , přední USB a audio konektory, kontrolní LCD panel.
Podložka pod myš Podložka pod myš - textilní.
Zdroj 450W Fortron zdroj s pasivním PFC, 12 cm nízkootáčkový ventilátor s termoregulací.
Operační systém Windows XP Home CZ ( legální )

mám ji vzít? zahlaju si na tom něco?

něco zahodit, něco přidat.... Buď to vemu tak jak to leží a nebo ne. Proto se ptám jestli si něco na tom zahraju a jestli je cena dobrá nebo ne. Pokud to vemu, po vašem doporučení, tak na tom nic měnit nebudu. je to úplně nový se zárokou jednotlivých součástí. Plombu to nemá.

Je to sestava typu vařila kočička s pejskem dort.

-sračka základovka, hodně blbej výběr z toho nejlevnějšího
- 4x1gigo ddr2 - tak to je újezd,kdyžtak 2*2
-2x velociraptor ??? k čemu ? to má být na střih videa ? Pak by se hodil lepší cpu. Budou mít ty disky zajištěný chlazení ?

zahrát si na tom něco zahraješ...