Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7

Zdravim chci si koupit windows 7. ale ted váhám nad tím pockat az vyjde, nebo koupit ted vistu s kuponem na upgrade. ale nevím jestli je tam nejaký cenový rozdíl. na netiu jsem nasel tohle:

Jediná edice, která bude pro koncový trh zlevněna, je potenciálně nejrozšířenější Home Premium. Cena retail balení přijde na 200 amerických dolarů (cca 3700 Kč při současné hodnotě dolaru), což je o 40 dolarů méně než v případě téže edice Windows Vista. Upgrade z Visty přijde na 120 dolarů oproti předchozím 130 dolarům.
Ceny dalších
edicí zůstávají nezměněny. Windows 7 Professional (Vista Business) vyjde na 300 dolarů (cca 5600 Kč), upgrade pak na 200. Nejvyšší a všechny funkce zahrnující balení Ultimate přijde koncového uživatele na 320 dolarů (cca 6000 Kč), cena upgradu je 220 dolarů.

nevite jak je to s tím upgradem z te visty jestli DVD visty zustane jestli se za upgrade platí nebo jak to je diky za odpovedi :)

Já si myslím, že už to za ty starosti s registrací, čekáním na média, novou instalací nestojí. Počkal bych. Pokud se vám čekat nechce, předobjednejte si Windows 7 (třeba i v UK, kde jsou za babku) a zatím si nainstalujte Windows 7 RC, který se od finální verze pramálo liší. Je to legální a do 1. 3. bez omezení funkční. Klíč lze u MS snadno získat tuším do konce října.