Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAPPHIRE HD 2600XT AGP

Půjde tahle karta do sloto AGP 4x a utáhne ji 350W zdroj??popřípadně zahraju si na ni nějakě novější hry a je tahle grafika akcelerovaná pro přehrávání HD videa?

karty ATI v provedení AGP jsou na špagát. nebudu to dál rozepisovat, už jsem se k tomu vyjádřil mockrát. Najdeš tady ty dotazy aj odpovědi zde na poradně. pokud máš starou desku s agp 4x tak to ani nezkošej.

Trocha štěstí a čipset nforce. Zkus ji ve via kt266 co má tazatel nebo v jakémkoliv via čipsetu kromě řady 8xx /tam nevím,možná už by tam jela OK/ a vsadil bych se že se budeš hodně divit:-)