Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout notebook

Ahoj,teď mi volala známá,nejde ji zničehonic zapnout notebook Asus.Zmáčkne tlačítko na zapnutí,rozsvítí se kontrolky jako normálně,notebook zahučí jako vždy,ale ozve se nějaké cvaknutí a zase se vypne.Zkusila to několikrát,výsledek stejný.Zkoučela to i přes kabel,i jen přes baterii.Ale to na to určitě vliv nemá.Nevíte někdo co s tím?Díky M.

Zničíte. Zapomeňte na zkratování baterie. Baterii vyndejte, adapter odpojte, počkejte několik minut (např. 5-10). Baterii nevracejte, připojte adapter, zapněte stroj.
Ventilátor (a chladič) opět nijak nerozebírejte - notebook má zespoda nasávání, z boku pak žebrování. Zkuste sehnat stlačený vzduch a vyfoukejte obě díry. :-)