Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky router k netboxu

zdravim, planuji si zaridit netbox internet fun (15/2 Mb/s).chci si to nechat privest do bytu kabelem a pak na to pripojit router(mam 2 notebooky) a pripojovat se notasama na router pres wi-fi. muzete mi nekdo doporucit router,ktery apolehlive a dobre pojede?nemam s tim zatim prilis zkusenosti,proto se ptam.cim levnejsi tim lepsi,ale spolehlivost je na prvnim miste. jestli mate i jiny napad misto routeru tak sem s tim:)moc dekuji

ideálně takový, který bude fungovat. A nic jiného než router ve tvém případě fungovat nebude, pokud nedostaneš vícerou veřejných IP adres.

Možná by nebylo od věci zkusit hledání. Tyhle dotazy se tu řeší co chvíli.