Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NTB jaké mají baterie?

Jenom stručný dotaz: Jaký typ akumulátorů se dával do notebooků kolem roku 2000?
Mám tu Pentium2 a nevím jak se chovat k baterii. Samovybíjení - 30 % za 10 dní nasvědčuje že to je typ NiMH.
Na baterii nikde typ není uveden.
Je to tedy pravděpodobně NimH dle samovybíjení a nebo to může být i Lion?

Děkuji

Chovat sa k nej treba tak ze ju proste nabijes a budes udrziavat nabitu, a tak sa chovas k akemukolvek typu takze zbytocne zistujes co to je zac :)
Ona aj tak zdochne aj keby si sa postavil na hlavu. (A podla toho samovybijania moze zdochnut relativne rychlo resp uz moc dlho ten NB napajat nevydrzi, tipujem tak 20minut?)

Ještě dotaz: I když jsem ve vlastnostech napájení ve WIN98 nastavil uspat disk a vypnout monitor pro všechny profily (síť / baterie atd.) na NIKDY tak furt po 3 minutách zhasne monitor a po 2 minutách se vypne disk.
Do BIOSu nevím jak se leze - je třeba to nastavit také tam a nebo na to jsou jiné fígle?
Opakuji Compaq Armáda

Je mozne ze sa to nastavuje aj v BIOSe (ked to este nemalo ACPI ale len APM). Jak sa leze do BIOSu si najdi googlom alebo manual googlom alebo na webe vyrobcu (je mozne ze to nema normalny BIOS setup ale je k tomu utilita od compaq). P.S. jak sa leze do BIOSu by to malo vypisovat pri starte (napr. "press F2 to enter setup" apod). Alebo skusaj F2, Del, atd.

Mozes skusit nabootovat DOS, ked to bude vypinat disk a monitor aj tam, tak je to nastavene v BIOSe. Ked to v DOSe nic nevypina tak mas blbo nastavene Windows.