Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIT LORD

Zdravím, mám poslední dobou problém. Dám stáhnout torrent, rozjede se třeba na D 480kb/s, Up 350. Po pár minutách spadne D na 0, UP jede na 790. Občas jede D 1-6kb/s, up kolem 800. Ve výpise je: zdrojů 0, 0kb/s od 9 uživatelů, 790 pro 92 uživatelů. Ve zdroji je seed/peer např 46/25. Mám veřejnou ip.

Takže tebe zajímají seed(s)-sídové.To jsou ti,kteří mají tobě potřebné soubory kompletní.Pokud jsou on-line,jeví se jako počet seed:např.100.Ale když všichni seed budou mít vypnutý upload,bude ve výpise počet zdrojů:0.Nezbývá,než čekat,až si to někteří seeds zapnou a pak sosáš dál.Takže je jasné,že hodnota dowloadu kolísá někdy jak na houpačce.Ty jsi teď peer(pér),až dososáš budeš seed.Pak je torrentní slušnost nechat seedovat(zapnutý upload)min.hodinku po stažení souborů.Toť zhruba v kostce vše.

A dělá to pokaždé, ať už stahuješ cokoliv? Pokud to dělá vždycky, tak na zkoušku použij jinej torrentovej klient, např uTorrent, nebo Azureus.
Když to bude blbnout u všech programů, hledal bych příčinu jinde, buď u tebe v PC to něco blokuje, nebo to dost možně může blokovat tvůj provider.