Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou tiskárnu

Ahojky, vím že už to padlo několikrát, ale kam jinam jít pro radu, když tomu člověk nerozumí. Chtěla bych si pořídit tiskárnu multi, aby měla dobrý skener, inkoustovou s levnými náplněmi. Tak do 3000 tisíc.Můžete mi prosím někdo poradit jakou? Chtěla bych jí koupit v níže daném odkazu, jinde ji kupovat nebudu, mám tam totiž slevu.Díky za info, Peťa
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

kdosi se tu zajímal o samsung scx 4300, nenapsal jak dopad. kromě cenovky o tom krámu nevím nic - budeš pokusné morče.

u tiskáren zespoda cenového spektra je klasika toto:

Emulace SPL (SAMSUNG Printer Language)

nejde o plnohodnotný jazyk "pcl" pro komunikaci pc s tiskárnou. je to gdi "windows" tiskárna bez vlastní inteligence = celou tiskovou stránku musí vypočítat pc.
to 1) zdržuje tisk,
a 2) obvykle neumožňuje takovou tiskárnu přes printrouter zapojit jako síťovou, jedině přímo k pc a nasdílet ji ostatním počítačům v (domácí) síti.