Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem anglická verze Windows

hezjký den, koupil jsem si, mám malý Eee Asus noťas a jsou v nich anglická verze Windows XP Home edition.... dočetl jsme se, že se dá stáhnout patch který upravý windows na českou verzi, respektivě naistaluje češtinu a vše si pak přehodím. Ale nic jsem nenašel :-( Může te mi prosím poradit a nasměrovat? Děkuji za vaší radu

ale tá distribúcia je optimalizovaná pre použitie slovak mui/lip,inštalovanie na normálnu,čistokrvnú xp home eng verziu obvykle zlyhá,bezproblémovo je slovak mui/lip inštalovatelné len na wxp pro eng,na mininoteboky asus je obvykle dodávaná wxp home for ulmpc,ktorá je v niektorých veciach umelo blokovaná oproti normálnej retail/oem/system builder pack pre klasické pc/nb.