Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minigraf Aritma

Tak mam novou korist, ulovil jsem historicky souradnicovy zapisovac Minigraf Aritma! Je malinko v rozkladu: bocnice jsou odmontovane a nejakej ohon urizl osmizilovy kablik vedouci z osmibitoveho pocitace do zapisovace, to se casem spravi. Konektor vypada, jako by to kdysi byvalo pripojeno ke sbernici ZX Spectra, pripadne nejakeho klonu.
Jak zni otazka: nemate nekdo ovladaci program pro ZXS? Pokud ne, blizi se ByteFest 2009 a tam jiste spoustu informaci posbiram.
(Omlouvam se za absenci diakritiky, "velka" Opera na Xperii to proste neumi.)

Kristova noho ::)! Tak na tomhle jsme v byvale rachote (el. konstrukce, nekdy kolem roku 1990) delali prototypove plosnaky. Pamatulu, ze se na vykonne pracovni stanici (286) udelal navrh (v Eaglu) a z toho vygeneroval *.plt fajl. To se souplo na hypermedium (flopina 5,25") a hybaj s tim do laboratore (stul vedle), kde se o to postaral print/plot server (XTcko) prikazem "copy *.* prn". V plotru byl cuprex umne nalepen na karton A4 a ocekaval prisun gigabytu dat... To byla nadhera!