Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook 2007

Dobrý večer měl bych jeden dotaz na program outlook 2007

Před pár dny jsem čistil pc a jaksi omylem se mi smazaly soubory *.pst které program potřebuje

Potřeboval bych proto radu jestli nevíte jak to opravit, jelikož outlook se mi vůbec nechce zapnout bez těch pst souborů

Předem děkuji

Zkusil bych ony soubory najít nějakým hledačem smazaných souborů. Vzhledem k tomu, že pst soubory bývají umístěné na systémovém oddíle je naděje s postupujícím časem menší a menší... Jinak smůla, jedině soubor vytvořit znova - založením nového účtu. Staré maily tím ale budouv pr... v nenávratnu.