Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem De tento počítač dolepšit? [Přímou odpověd !]

mam
Ati Radeon HD 2400 pro 512MB AGP 8x četl jsem něco o Ati Radeon HD 4600 1GB.
AMD Athlon XP 2500+ [1,8Ghz] Šel by dolepšit ? :-O
1,5 GB Ram Hodíse navýšit na 2 GB ?
Windows XP Professilnal
Zdroj 450W
Monitor Plug and Play
Můžu toho dost zlepšit ?
Prosím o přímou odpověd bez lhaní. ! :-) Děkuju.

Pro 100% jistotu by bylo dobré znát ještě typ základní desky, která určuje co do ní lze dát. Ale na 90% si myslím, že to opravdu nemá cenu, pravděpodobně by asi byl i problém sehnat např. vhodný procesor. Nechceš-li to prodávat, dej to někomu v rodině na kancelářskou práci.