Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otazka stačí ješte grafika?

Dobrý den. Dnes jsem dostal od kamaráda GK Sapphire Ati Radeon X800GT 256 MB DDR3 verzi. Zvažuji o koupi nové z alzy ale jen do 1000kč. Myslíte že tato je prozatím dostačující do sestavy AMD Athlon 3200+ 2,2Ghz s754? předem děkuji za odpoved.

je ta GK lepší než 1950pro pro agp? mám samozdřejmě verzi pci-e?

Tak to jsem nepochopil. AGP nebo PCI-E?

Do S754 je IMHOj nejvyssim modelem ClawHammer A64 3700+ na nominalu 2.4GHz. To ti ale moc nepomuze, ani kdyby to deska podporovala (coz jiste bude). Vykonnostni rozdil sacuju tak na +10%.

Nevím co jsi měl předtím za grafiku (integrovanou?) pokud si dostal tu X800gt tak si ji nech a spíš než na novou kartu z alzy šetři na novou desku a procesor.

Otázce co je lepší jestli X800 nebo 1950gt moc nerozumím - přehodit je nemůžeš tak k čemu ti ta informace je ?.