Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obrovský problém s OS

Dobrý den. Minulý týden jsem si chtěl reinstalovat system ale nechtelo to bootovat z dvd tak jsem instalaci rozjel z xpecek ALE po instalaci jsem smazal pouze jednu část disku mám ho rozdělený. Bohužel jsem to zkousel podruhe a ted mám v počítači 3 operační systemy...po 2 zustaly naky soubory na disku a jeden pracuje...štve me to ze musip při startu pc vybirat ze 3 a nejde to smazat v os ani nelze zfrmatovat...asi koupím jiný HDD už važne nevím

Ked nevies s tym robit tak si to nechaj od niekoho ukazat je to najjednoduchsi sposob ako to opravit ...
Alebo hladaj na nete navod na instalaciu xp
PS: Asi bude najlepsie ked tu particiu na ktorej mas tie vsetky systemi sformatujes a nainstalujes uz iba jeden funkcny system ...