Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s prepinanim monitoru

dobry den,
potreboval bych poradit.. mam starsi notebook asus m6800va a mam problem s displayem. Posledni dobou (po reinstalu windowsu) se zacal pocitac pomalu prehrivat, a vzdycky kdyz se trochu zahreje, zhasne display a s nim, kdyz je na nej napojeny, i externi monitor. Potreboval bych aby ten pocitac bral jako primarni display ten externi monitor, a ten display laptopu nechal at si dela co chce, ale aby to ten monitor proste nevypinalo. Nevite nekdo jak to nastavit? Dik

to jsem uz zkousel..

podle me jsou dve moznosti- zaprve jsem zapomnel nejakej ovladac (nejsem si toho vedom ale na asus strance je jich miliony a ja to reinstaloval za ty roky poprvy) kvuli kterymu se to ted prehriva
nebo nejde ani o to prehrivani, ktery je jen sekundarni jev, a neco se stalo s displeyem jako takovym, coz by resilo zapnuti druheho displeye, ale neumim to nastavit aby se pak vypl ten puvodni na notebooku a netravoval me..