Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita UDF formatu

Ako je to s kompatibilitou UDF formatu? IBM ma predinstalovany ovladac DVD-RAM od Sonic-u, na delli mam ovladac od Panasonicu (tusim). A teraz zacina ta zaujimava cast. Nepametam si presne uz vsetky vzajomne kombinacie, ale vo vysledku boli tieto: nahratie v jednom systeme, citanie v druhom (toto bolo tusim nahrane v sonic, citanie panasonic): citanie OK, system hlasi plne DVD, neda sa mazat ani pridavat subory. Opacne tusim ani nenacita disk. Ako je to? Ma s tym niekto nejake skusenosti? Aky pouzivate ovladac?

Sonic znam. Toshiba jej pribalovala k M70, driver UDF byl vsak nainstalovan zvlast. Od toho Sonicu jsem odesel, kdyz vypaleni 1 DVD-R pravidelne trvalo +-50 min. Ashampoo to same zvladlo pouze za 12-16 min.

Porovnano po recovery obrazu vyrobce, takze zadne svinstvo nebylo, vse odladeno.