Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB flash 4Gb - odchod do křemíkového nebe

Mám problém s USB flash 4Gb od EMTEC. Střídavě funguje/neunguje. Je v záruce, vždycky, když jdu na reklamaci, naběhne, doma zase nic /NENÍ chyba v mém PC, zkoušeno na 3PC/. Potřeboval bych jí pomoci do do křemíkového nebe, ale aby byla reklamace uznána, tzn. ne kladivem. Nápady?

Je mi proti srsti radit v takove zalezitosti, ale nekdy se neda nic delat (na reklamaci to vzdy jak na slaka funguje). Strc to do mikrovlnky a zapni s prstem na vypinaci (jde pouze o impuls, nikoliv zhaveni - specenec bys asi nevyreklamoval ]:)). Staci pul sekundy a pajsl je v pekle.