Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení internetu??

Ahoj,
něco jsem instalovala a bojovala s nějakým spy virem a stala se mi divná věc, najednou se mi neotvírají některé nabídky, například na na chatu lide.cz se mi neotevírá okno šeptání a historie, na xchatu taky nejde šeptání.
Nenašla jsem, kde se to nastavuje??
Mám Firefox
Předem díky za pomoc

Jeste k tomu se mi ted stalo, ze kdyz vypnu firefox, nejde uz znovu zapnout(musim restartovat a pak to zas jde). proste nereaguje, i kdyz ve spravci uloh je v procesech.
Mam podezreni, ze to udelal spybot search & Destroy, nicméně nevim jak to vrátit zpět.

odinstaluj zbytečný spybot search & destroy

s&d taky dokáže nabobtnat a poškodit soubor file://C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\HOSTS - prohlédni si ho v prohlížeči, jestli tam nemáš divné záznamy.

když vypneš nějaký program, nějaký čas se mohou jeho .dll knihovny udržovat v paměti (ve windows default 20s) - firefox ale při okamžitém novém startu hlásí chybu že je v paměti.
taky ho jde zabít ve správci úloh.