Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seknutí PC

Dobrý den, jsem tu s další prosbou, častokrát se mi stává, že za běhu, ať už dělám cokoli, se sekne počítač, to znamená že se sekne obraz, zvuk vrní a s počítačem nemohu udělat nic jiného, než ho restartovat. Nevím si rady. Reinstall Win nepomáhá, nevím čím by to mohlo být. Mohl by mi tu někdo poradit???

Děkuji mockrát...

Jestliže to rok fungovalo bez problémů, bude to asi nějak souviset s jeho používáním. Nejčastěji to bývá ucpané od prachu, čímž se to přehřívá a následně zpomaluje nebo tuhne. Taky může odcházet zdroj nebo něco jiného. V první řadě bych tedy PC odpojil, otevřel a odstranil prach, popř. přidal větráky pro lepší chlazení. Zapomněl jsem ještě taky na možnost nějaké sw závady. Neinstaloval se nějaký nový ovladač nebo aktualizace, po které to začalo zlobit?

Mé PC:
Intel Core 2 Duo E4500 2,2 Gh 800Mhz 2M cache
2Gb ram 800Mhz Kingston
MSI P 31 Neo F zákl deska
Disk samsung 320 Gb Serial ATA typ řepsně nevím....není důležité
ATI Saphire HD 3850 256 Mb
mechanika Samsung
WIFI SMC
Zdroj EuroCase 450 W
toť asi vše co je potřeba...

No bud reklamovat ak to je v zaruke, alebo je treba najst co je vadne a vymenit. Podozrivy je zdroj, alebo prehrievanie, alebo problemy s nejakym HW napr. RAM alebo s nejakou dodatocnou PCI(e) kartou alebo s niecim co je v USB. Najprv by som poodpajal vsetko co nie je bezpodmienecne nutne z USB (hlavne nejake USB modemy a podobne kraviny vedia narobit problemy) a z PCI(e) slotov, skusil iny zdroj, otvoril a skontroloval chladice ci nie je na nich kilo prachu.