Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 a mikrofon

Zdravím
neví zde někdo,jak zprovoznit mic ve win7 na zvukové kartě sb x-fi extreme gamer?Mic povolen v os mám,drivery ke zvuku jsem stáhl sbxf pcdrv_lb_2_18_0013,pohrál jsem si i s nastavením v TS2,ale bez výsledku

Vseobecne zvycajne su v nastaveniach zvuku osobitne nastavenia pre prehravanie a pre nahravanie. Prehravanie znamena co ma ist do reproduktorov (to nechces ptz by to hucalo tam si mikrofon vypni), nahravanie znamena co ide do programov (skype, hry atd), to chces tak tam si musis mikrofon vybrat. A tam nieklde su aj nastavenia a zvykne tam byt aj Mic Boost (zosilenie +20dB) vacsina mikrofonov to potrebuje.
V kazdom OS a u kazdej zvukovky je to trochu inac ale urcite to najdes.

A nakoniec je dolezite strcit mikrofon do spravnej diery zvukovky, vid navod.

Vybrate to mas spravne este ked oznacis mikrofon tak nieco moze byt v tam v "konfigurovat" alebo vo "vlastnosti". Ked nejde tak napis kde co presne ti nejde, a moze byt aj blby mikrofon alebo blbo zastrceny. Skontrolovat v ktorej diere je strceny (vzadu, vpredu ti samozrejme nepojde) a skus ho vytiahnut a znovuzastrcit. Ak mas aj nejaku zvukovku na zakl.doske tak najlepsie vypnut v BIOSe nech sa nedrbe do toho jej ovladac (pretoze to co tam nastavujes bude skor pre integrovanu zvukovku, ak ju mas vybratu ze ma byt standardne zvukove zariadenie).
P.S. skusit najst nejake najnovsie ovladace pre tu zvukovku a pre Win7 na webe creative.