Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Framework.NET. Verzi 1.1 nebo 2.0?

Framework.NET bude postupně stále větší nutností (některé aplikace jej prostě vyžadují). Někde jsem četl, že verze 2.0 neobsahuje vše z 1.1 + něco navíc, ale že se trochu liší. Že některé aplikace vyžadují verzi 1.1 a s 2.0 nefungujou :-|

Je tedy řešením mít nainstalované obě verze? ::) Nebude se to nějak liskat?

Nainstaluj napred 1.1. a pak 2.0
Udajne by 2.0 mela obsahovat i verzi 1.1, ale setkal jsem se s tim, ze nektere aplikace nejely.

M$ uvadi jako velkou vyhodu, ze muzes mit nekolik verzi frameworku vedle sebe, dokonce aplikace mohou vyuzivat knihovny z ruznych verzi.
Ja to zase za tak hroznou vyhodu nepovazuju, zatim mame pouze 2 verze. Az jich budeme mit 10, zacne se to pekne komplikovat...