Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD RW nefunguje!

Pokaždé, když do mechaniky vložíme CD/DVD, ve Windows Vista se zasekne. Ani nevím, čím to je. Jakmile do ní mechaniky vložíme, zmizí ikonka DVD na Tento počítači a zmizela také jednotka D: , nefunguje ani v příkazovém řádku. Můj strýc už je z toho zmatený,že neví kde je ta chyba.

Děkuji za rady.

A jake CD/DVD do toho strkas? Prazdne alebo je na tom nieco?
Chyba moze byt v milion veciach, v prvom rade by som vo Win povypinal vselijake srackoprogramy typu Nero InCD, vselijake agenty na automaticke prehravanie (winamp a spol), atd. co ja viem co ti tam vsetko bezi (start-spustit: msconfig, zalozka po spusteni), resp. co tam uz do tej jehoVisty vsetko nainstaloval.
P.S. a idealne vypnut aj autorun (google.com: vista turn off autorun)

Mozes skusit nabootovat nejaky live linux z CD napr. knoppix (da sa stiahnut a vypalit), a skusit to tam. Ked to tam pojde bez problemov tak vies ze mas zasrate Win (v tom pripade ked nic ine tak nova instalacia Win by mala pomoct)
... P.S.2. k tomu knoppixu - ten musis nabootovat z inej mechaniky lebo nemozes vytiahnut CD knoppixu ked bezi knoppix, takze aby si mohol skusit to vlozenie DVD tak musi byt ta DVD-RW neobsadena