Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s přehrávačem

Zdravim,když si pouštím nějaké filmy ,tak se mi tam (ve všech přehrávačích) porad objevuje v pravo nejakym zelenym pismem Audio track Input description 4800 HZ,stereo 123 kbps mp3 (limpad) a pak tam este beha naky Current input bitrate 112 kbps a to se porad mění.
jak se toho zbavit ?

Mas na mysli prehravanie v PC? Robi ti to zrejme kodek ktory ten film dekoduje, neviem jake kodeky mas v PC nainstalovane a jaky kodek pouziva ten film (povie ti to napr. program GSpot ked v nom ten film otvoris, ak to je .avi), a v nastaveniach toho kodeku sa to vypisovanie bitrate da urcite vypnut. Pokial sa ti pri prehravani filmu objavi vpravo dole nejaka ikonka napr. divx-u tak tam klikni pravym a sa pozri tam do nastaveni.

P.S. alebo skus GOM player, ten ma svoje kodeky pre vacsinu formatov.