Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 CPU

Lze připojit k normalnimu pc 2 procesory?Mam pc Apple mac pro a tam mám 2 procesory na 2.66 Ghz??

Server, popř. workstation, ty umí docela dobře např. Dell. Ale je fakt, že je to několikanásobně dražší a pro běžného uživatele je to zbytečnost. Do těchto se dávají Xeony DP (ne příliš odlišné od normálních procesorů), pokud jsou vyloženě serverové, tak jsou to Xeony MP.

Ten mac použivam na převodádění a úpravu videa ve vysokém roulíšení a grafickou práci ještě se mi sice nepodařilo využít plně oba procesory ale pokouším se o to :) Mám i normal pc s windows Vista a právě bych chtěl si nainstalovat dva procesory i do toho pc pro větší výkon..

ked mas PC s Vista, tak to by mohlo mat 2 jadra. Cize jeden procesor na doske, v ktorom su vlastne dve vypoctove jednotky - nieco ako dva procesory v skutocnosti, len to zabera jeden socket. Napis typ tvoho procesora vo Vistach a my ti povieme ci ma dve alebo styri jadra.