Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pořád vidím hlavní panel

Když mám něco jiného dole místo hlavního panelu, ideálně nějaká jednolitá barva tak při pozorném dívání vidím slabě vypálené logo Windows a tlačítko start, a potažmo celý spodní pruh je trošičku (fakt jen trošičku) tmavší v místech kde je hlavní panel.
Moňas je Philips a mám ho 3 léta.
Je to v pořádku aby se to tam tak "vypálilo"? Nebo příznak odcházející obrazovky?

Není to v pořádku, že se to tam vypálilo, protože to už bude vidět furt. Není to však příznak odcházející obrazovky, jen se to prostě do luminoforu "vypállilo". Aby se tak (příště) nestalo (nyní aby se to nezhoršovalo), tak používej "spořič" obrazovky (zabrání nehybnému obrazu při nečinnosti, kterýžto se vypaluje do luminoforu) a nastav si "schovávací" hlavní panel.