Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aver tv digi express card - nepřehrává

Zdravím
Mám následující problém. Pořídil jsem tento ,,tv tuner'' www.avermedia-usa.com (E554R) zapojil dle návodu nainstaloval potřebné ovladače i software a postupoval dále podle manuálu. Vše v pořádku, nalezlo mi to hned několik programů, které ovšem nemůžu nijak spustit. Objeví se jen tmavá obrazovka (V programu Aver TV6) a velmi kolísavá kvalita(od 10 do 80 %)-(je možné že je to signálem?:)
Systémové požadavky zařízení daný notebook splňuje.
OS Windows Vista Ultimate 32 bit

Předem díky za případné odpovědi.

ešte jeden dodatok,pokial budeš sťahovať nové ovládače,nesťahuj verzie určené pre CIS countries,pre vistu premium môžeš použiť aj ten ovládač pre mce s integrovaným softwarový pluginom a mpeg kodekom pre mediacenter,integrovaný vo viste a používať na pozeranie visťácky mediacenter-po inštalácii avermedia centra a mce-ovládača sa priamo do vista edacentra integruje prepínač medzi vista media center a aver media center a dá sa podla potreby/chuti/nechuti voči vista mce prepnúť dialkovým ovládačom