Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Graficka karta

Ahoj, omylem se si odinstalovala program ATI catalyst control center, cimz sem samozrejme vyradila grafickou kartu. problem je, ze ani po opetovnem nainstalovani (puvodni instalacni CD nemam, takze jen z internetu) se situace nelepsi. instalace se bud zastavi v prubehu s tim, ze program nevyhovuje typu hardwaru, nebo se po naistalovani program ze stejneho duvodu nespusti. kdyz sem se snazila nekolika moznymi zpusoby zjistit presny typ graficke karty, tak se PC chova, jako by zadnou grafickou kartu nemel (slozka graficke adaptery zcela chybi).
Stejne typy pocitace (ASUS F5RL maji nejcasteji ATI radeon X1100.
Prosim poradte.
Diky

Na stránkách Asusu nehledej ovladače pro grafické karty Asus, ale v ovladačích pro notebooky. Jakou máš grafickou kartu víš. ATI Xpress 1100 a ta je součástí ATI chipsetu. Hledat ovladač v ovladačích grafických karet ASUS je blbost. Ovladače pro mobilní (notebookové) grafiky se liší od ovladačů běžných grafických karet!