Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z ATI na Nvidia

Zdravím zatím mám v pc integrovanou grafiku radeon HD 3200 a chtěl bych tam koupit geforce GTS 250. Před instalací - stačí odinstalovat ati ovladače, vypnout pc, zasadit grafiku, zapnout, nainstalovat ovladače nvidie nebo ještě nějaké úpravy (myslím softwarové)? Jde mi o to aby pak výkon nebyl ničím bržděn, kdesi jsem četl, že s tím jsou někdy problémy, že je nejlepší reinstalovat systém, ale to se mi nechce, mám ho poměrně čerstvý.. Dik

Jak jste popsal by to melo fungovat. Odeberte integrovanou grafiku ve spravci zarizeni, pak si to rekne o restart, nerestartujete nybrz odinstalujete dalsi pripadny software a vypnete. Zasunete novou grafiku (PC ven z elektriky), zapnete. Volitelne zakazete integrovanou grafiku v BIOSu, at to treba nedela bordel. Po nabehnuti systemu nainstalujete ovladace nove karty. Pokud se nic nepo.... tak by to melo fungovat OK.

Jasně, pohoda. Vybereš si samozřejmě ovladače k desce, jaké potřebuješ.
Klidně si stáhni novější ze stránky výrobce desky.
BTW, v BIOSu zakaž integrovanou grafiku!
Když už tam budeš, rovnou změň položku Init Display First
na PGE, mělo by to být přibližně podobně.
Předpokládám, že zdroj máš dostatečně silný.