Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odeslání obrazkového emailu-jak na to?

Ahoj chtel bych se svami poradit.Rad bych odeslal obchodní sdelení firmam s kterymi spolupracuji.Do mailu bych chtel dat fotky s cenami zboží,ale problem je ze kdyz takovy email vytvořím pres MS Outlook 2007 tak pri vyzvednutí posty se mu obrazky nezobrazi a musí kliknout nahoře na povolení zobrazení,což bych tad aby se mu hned cely email zobrazil tak jak je vytvořen aniž by musel jeste klikat na nejake povolení....dík za rady...Obcas dostavam na mail informace od cestovních kancelaří a tam se obrazky s pobyty zobrazují přímo....

ale ja dostavam obcas take maily tuším že od Invie a tam normalne se obrazky zobrazují bez nutnosti povolení ktere vyskočí nahoře....jinak fotky jsou součastí mailu...mozna kdybych je uložil treba na imageshacktak by se to neptalo...

Obcas dostavam na mail informace od cestovních kancelaří a tam se obrazky s pobyty zobrazují přímo....

Když dostane úplně stejný e-mail ten, co musí klikat na to povolení, bude pravděpodobně klikat na povolení i u toho.
Existuje nastavení prohlížení zpráv a spousta lidí má nastaven pouze textový režim (ne HTML) a zakázané zobrazování externích obrázků.
Na e-mailu totiž není důležité pozadí zprávy a 20 obrázků okolo a v textu, nýbrž ten text.

jak ti radí shiro:
pokud to má fungovat spolehlivě, vyexportuj (vytiskni) tu stránku třeba přes virtuální tiskárnu do .pdf formátu

a pokud se ptáš na nějaké "finty" a "triky", potom asi nechceš působit jako seriózní prodejce, ale jako naprostý trotl.

jako bonus dvě rady zdarma:
- nikdy neposílej hromadný mail, s vyplněnými adresami všech příjemců v "to", ale dávej je vždy do "bcc" (skrytá kopie).
- jestli uvažuješ rozesílat nevyžádané obchodní sdělení, a součástí tohoto mailu nebude možnost odhlášení z tvého spamerského seznamu (pro odmítnutí zasílání takových sdělení), příjemci to budou oprávněně vidět jako spam, a záleží na jejich aktuální nasranosti zda si to nechají líbit. kromě toho je to porušení zákona.

Spam co nemá odhlašovadlo, označím jako spam a už si toho nikdy nevšímám. K úplné zuřivosti mne však přivádí sdělení, že pokud nechci tento spam odebírat, mám kdesi kliknout a potvrdit, že adresa na kterou to přišlo existuje. To je jakoby říkali: "Máme tě v databázi a do smrti ti budeme posílat spam. Jen ještě klikni, že ti tohle přišlo a potvrď to."
A úplně nejvíc mě vytočí sdělení, že jejich spam, není podle zákona nevyžádaná pošta.
Holt každý se na to kouká jinak.