Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modem Huawei E160 od T-Mobile

Mám pc Acer Extensa 7620G,SP3,XP,koupil jsem tento USB modem od T-Mobile a bohužel nelze provést instalaci na mé pc.Software se má automaticky nainstalovat,což se nestalo,tak jsem stáhl ze stránek T-Mobile,ale stále mi to hlásí chybu :
Cannot execute ´´C:/Documents and settingc/Marek/plocha/WNW-instalační soubory/WNW/cs/4GSetup.exe´´:%1 není platná aplikace typu Win32
Na výběr je :Přerušit - Opakovat - Přeskočit..... při jakékoli volbě se ovšem nedaří instalaci modemu dokončit..... Může mi prosím někdo pomoci ??? Modem má být kontabilní s mým pc....při kontrolní instalaci na jiné pc (Acer Aspire 3103) je modem plně funkční a byl nainstalován okamžitě bez potíží.

já bych řekl, že tvé PC je "trochu" nemocné. Podívej se, jestli nemáš asociaci na EXE soubory, rovnou si to projeď Superantispyware.

Jestě můžeš zkusit ten exáč instalačky spustit z umístění např. C:\temp, je možné, že mu vadí dlouhá a/nebo mezery obsahující cesta. Tak jako tak bys ale měl řešit příčinu.