Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s aktualizací Windows - Windows Update

Zdravím,
několikrát jsem se snažil o aktualizaci systému únor 2006, ale neúspěšně. (Přitom dříve to fungovalo normálně.) Nainstaloval jsem pouze KB911927 a nástroj na odstranění škodlivého softwaru, ostatní ne: 3 aktualizace Windows XP (u nich je uvedeno, že byly staženy a budou nainstalovány, ale ani po vypnutí PC se tak nestane, Kód chyby: 0x80070003) a 1 Office 2002/XP (to se mi stáhlo najednou cca 20 MB a víc nic a po dalších pokusech se někdy stáne dalších přibližně 1,5 MB, ale tím to končí, Kód chyby: 0x80072EFE).
Při automatické aktualizaci se v tray objeví tem žlutý štít a napíše: stahování aktualizací 0% a za několik sekund zmizí.
Velmi děkuji za pomoc!

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

To jsem také tak udělal a šlo to v pohodě, ale přesto by mě zajímalo, proč to přestalo jít přes Windows Update, když to ještě minulý měsíc fungovalo (a dokonce u těch 2 i tento měsíc).
Ale jinak díky za odpověď.