Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mezi dvěmi plazmovými televizemi

Bral bych ten Panasonic, ti plasmu umí opravdu dobře.
A jedna taková okrajová poznámečka - co se týká konektorů a celkové pevnosti, tak Panasonic je na tom lépe, co jsem měl možnost srovnat, tak Samsung je takovej... no lacinej, Panasonic působí robustněji. Ono to vypadá jako prkotina, ale vylomenej konektor dokáže nasrat.

Právě pokud vím tak ten panasonic nemá žádné USB konektory a nemá žádny vnitřní HDD to jediné mi na ní vadí.
Pananosinc má kvalitnější obrazovky ale ve vybavení je lepší samsung tak nevím co si mám vybrat.
Ale asi vezmu ten panasonic kdykoliv to můžu pustit přes noťas. Dík už sme se rozhodl:-):-):-):-)