Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení

mám problém s nastavením wifi připojení. Wifi router funguje v pořádku, dva počítače (notebooky) se mi na něj chytnou, ale třetí PC nějak zlobí. Tam mám funkční wifi přijímač Genius. Problém je v tom, že mi sice najde tu síť v dosahu, ale nedokáže se k ní připojit. Běží pod stejným OS jako notebooky. Při výpisu ipconfig se akorát dozvím, že zařízení je odpojeno, ale nainstalováno je s nejnovější verzí driverů. Nevíte někdo, kde by mohl být problém. Všem moc děkuji za odpovědi

Kuba

presne tohle se mi tedko stalo pred tejdnem, segre to slapalo a me ne a pritom to sit melo nalezenou....preinstaloval jsem si OS a nic....dal jsem t chlapikovi, preinstaloval system a nic, vubec nechapal a pak zformatoval disk a zjistil, ze tam byl hodne dobre zasitej trojan..

Já se ještě vrátím k " U toho počítače jsem včera ještě před tím než jsem to instaloval zformátoval disk, potom jsem nainstaloval service pack 2". Ve správci zařízení žádný otazníček? Vše je nainstalováno jak má? Drivery od desky taky? Neříká něco prohlížeč událostí? Zkoušels restartovat router?

Mas k tomu Genius aj doprovodne bezdratove Utility?
Ak ano, pozri aku mas kvalitu signalu... (kvalita je iny parameter ako sila signalu.. vid.nastavenie satelitneho prijmu)
Ak je kvalita pod 50% vetsinou nepracuje DHCP pridelenie. Ak je este menej, uz to ma problem aj so samotnym pripojenim na linku.