Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sa pri necinnosti restartuje, resp. padne cely system...

zdravim ,riesim taky zaujímavý problem, ked je PC necinne napr. 1hodinutak uplne padne cely system, už len nahodim heslo, a vyskoci chybovehlasenie ze sa system obnovil po zavaznej chybe... OS XP professionalsom uz 3x preinstaloval a robi to stale...nedavno som zistil ze tosposobuje ICQ 6.5 en, staci aby to bolo nainstalovane,nemusi byt anispusteny a hore uvedeny problem sa prejavuje v plnej parade... ked somICQ odinstaloval bolo vsetko OK, neskor som prisiel nato ze aj Hra MotoGP robi ten istý problem... v com moze byt chyba ? HW kopatibilita PCby nemal byt problem... Je to nove PC. Vopred DIKY za kazdu radu

Z webu vyrobcu dosky by som zo sekcie utilities skusil aj ten
"Microsoft KB817900 USB fail to enter S3 patch file for Windows XP"
a zo sekcie Others by som skusil aj "AMD Cool''n''Quiet Driver"
obe mozu mat suvis s problemami pri necinnosti.

P.S. jak sa pripajas na internet? Nemas nejaky dementny USB modem? Ak ano tak to pripoj cez LAN aby si vylucil (bezne) problemy s dementnymi USB modemami.