Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash nejde rozpoznat

Ahoj, při vložení flashky do USB portu počítač hlásí: "zařízení USB nebylo rozpoznáno, nepracuje správně a systém Windows je nerozpoznal. Tato hláška se objevuje, kdyř flash disk zasunu do kteréhokoliv USB portu.V jiných počítačích se flash disk chová úplně normálně.Neví někdo, v čem je problém. Nikdy před tím se mi to nestalo. Díky za odpovědi

Problem je bud s tvojimi ovladacmi chipsetu (preinstalovat aktualne z webu vyrobcu zakl.dosky), alebo je problem v nejakom USB predlzovaku ak nejaky pouzivas (nepouzivat), alebo mozes mat nejaky problem na zakl.doske s napajanim USB portov (skusit ci funguje napr. USB mys). Alebo moze byt problem s tym ze si tam instaloval nejake obskurne ovladace pre nejaky iny USB mass storage (fotak, mobil, apod) a ten sa cpe teraz pre kazdy USB mass storage aj taky ktory nepozna. Riesenie odinstalovat to co si instaloval prip. skusit pouzit bod obnovenia Win, ked to predtym fungovalo.
P.S. skusat USB porty vzadu na kejse