Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook-wifi

mají i starší notebooky možnost připojení přes wifi?chtěl bych si pujcit na cestu do německa do vlaku od tety notas,ma ho asi 5 roku starý..značku nevím,jen vím,že je to 1ghz intel celeron a 256 mb pamětí.

A v jakom vlaku mas WiFi signal?
Starsie NB to nezvyknu mat zabudovane ale da sa dokupit WiFi USB stick apod a strcit do notebooku (najprv si treba pozret ci to ma notebook zabudovane, napr. v spravcovi zariadeni u sietovych adapterov, ci tam je aj wireless adapter alebo nie). Vo vlaku ale ziaden WiFi signal neni, pokial viem, aspon teda este som taky vlak nevidel.